wtorek, 22 kwietnia 2014

Wszystko w swoim czasie...

Penelopo, Ito! bardzo Wam dziękuję za życzenia świąteczne i za pamięć!
Nadal jeszcze nie mieszkamy w nowym. Mam wrażenie, że im bardziej się nastawiałam i wyznaczałam (kolejne) terminy, tym większa okazywała się złośliwość rzeczy martwych (np. zalanie jeszcze nie zafugowanej łazienki). W pewnym momencie trzeba było sobie po prostu odpuścić. Nic na siłę, świat się nie zawali. Skupiłam się na przygotowaniach świątecznych i to nie tych sprzątających i dekoracyjnych, a tych bardziej duchowych. 
***
Dzisiaj, gdy Leon nietypowo spał późnym popołudniem, a za oknem rozszalała się burza, usiadłam do niedokończonego projektu nowej deseczki. Nieskromnie powiem, że świnka* wyszła w dechę! Oświetlenie do zrobienia zdjęć takie sobie, ale i tak chciałam się nimi pochwalić i nie chciałam czekać na lepszą okazję....ta-dam....
*sama grafika, którą dostosowałam do swoich celów, pochodzi z francuskojęzycznej strony  (www.claire-lextray.com). Jak tylko ją zobaczyłam wiedziałam, że będzie idealnie pasować do okrągłej deseczki.

6 komentarzy :

 1. nic nowego nie powiem: po prostu cudna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A i dobrze żeś nieskromna wszak to cudo jest nie decha. Piękniusia, a jak wykonana _ świetna ;-). Dobrego dnia Asiu ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najważniejsze to się nie napinać ...zdrowiu szkodzi !
  Dechy świetne ! Przez Ciebie poważnie myślę o zakupie wypalarki .

  OdpowiedzUsuń
 4. Decha "w dechę" :-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne te Twoje deseczki! Muszę sobie kiedyś takie zmajstrować. Tym bardziej, że mam w domu takie ustrojstwo. Ale jak na razie tylko Kasia bawiła się nim.
  A ja niestety muszę się ostatnio spinać, na co wcale akurat teraz nie mam ochoty ://
  Mam więc ostatnio wisielczy nastrój... ale nie ma zmiłuj się. Odys na końcu świata, a ja bidulka muszę grać rolę "dzielnej dziewczynki"... no może z tą dziewczynką trochę przesadziłam ;)
  Pozdrawiam Cię serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł miałaś z tą deską, a grafika faktycznie super i pasująca wprost idealnie! ;-))

  Pozdrawiam ciepło, miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń